Ekibimiz

Dr. Feza Vardar

Dr. Feza Vardar

Medikal Estetik Hekimi

Feza, 1989 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldu.1997 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Halk Sağlığı Anabilim Dalı'nda doktora derecesini aldı. Acil Servisler ve İzmir Yerel Sağlık Otoritesi Bulaşıcı Hastalıklar Şubesinde çalıştı. Kendisinin medikal estetikle ilgili deneyimleri ilk olarak 1997 yılında Paris'te aldığı mezoterapi eğitimi ile gerçekleşti. Medikal estetik tıp sertifikasını 2004 yılında Sağlık Bakanlığı'ndan aldı. 1997 yılından beri bu alanda çalışmakta ve çok sayıda atölye ve kongreye katılmaktadır. Eğitim konusunda gerçekten tutkulu bir tıp doktoru olarak tüm fonksiyonel tıp modüllerini 2018 yılından bu yana tamamlamıştır. Bunun yanı sıra, 2006 yılından beri ozon tedavisi üzerine çeşitli araştırmaları ve sertifikaları bulunmaktadır. Meslek hayatında , tıp konusunda bütüncül bir yaklaşıma sahiptir ve insan vücudunu bir bütün olarak değerlendirmektedir. Hem eğitim hem de mesleki profesyonel yaşamında insan onuru ve dürüstlüğü ilkelerine bağlı kalmaktadır.
Ecz. Elif Dinçarslan

Ecz. Elif Dinçarslan

KURUCU

Elif Dinçarslan Estetik Yaşam 2018 yılında Eczacı Elif Aydan Dinçarslan tarafından Alsancak'ta kurulmuştur ve yoğun talep üzerine 2020 yılında “Elif Dinçarslan Polikliniği” olarak hizmete açılmıştır. Medikal estetik ve dermakozmetik uygulamalarında her zaman genç ve bakımlı görünmek isteyen misafirlerine hizmet veren Elif Dinçarslan Polikliniği, kişinin istek ve beklentileri doğrultusunda etik, başarılı, kalıcı ve sağlıklı çözümler sunmayı ilke edinmiştir.Elif Dinçarslan Polikliniği'nde , sertifikalı, yetkin, uzman ve deneyimli ekibimiz tarafından dünya standartlarında işlemlerin uygulandığı müşteri memnuniyeti esastır.

1972 yılında Bursa da doğan Elif Aydan Dinçarslan, 1993 yılında Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nden ikincilikle mezun olmuştur. O tarihten günümüze kadar aktif eczacılık yapmaktadır. Halen Alsancak Dinçarslan Eczanesi’nin sahip ve mesul müdürüdür. Kosmetoloji, Phytoterapi, Apiterapi ve Naturapati üzerine birçok kurs ve seminerlere katılmıştır. Ayrıca Fonksiyonel tıp ile ilgilenmektedir. 27 yıllık eczacılık ve kozmetik tecrübesini “Sağlıkçı” kimliğiyle misafirlerine aktaran Elif Dinçarslan kendisi gibi eczacı olan Hakan Dinçarslan ile evli ve üç çocuk annesidir.
Hasivet Gençer

Hasivet Gençer

Hemşire

31.12.1965 yılında Bingöl’ün Kiğı ilçesinde doğdum. İlk ve ortaokulu Bingöl, sağlık meslek lisesini Diyarbakır’da okudum. 1983 – 1989 yılları arasında Gaziantep Devlet Hastanesinde çalıştım. 1989 yılında İzmir Dr. Behçet Uz hastanesinde acil servis ve süt 1 servisi olmak üzere birçok serviste görev aldım. 27.06.2016 yılında Dokuz Eylül Üniversitesinde 1 ay diyabet eğitimi kursu aldıktan sonra diyabet eğitim hemşiresi olarak çalışmaya başladım. 2017 yılında farklı alanlarda çalışmak üzere emekli olmaya karar verdim. Eğitim Anadolu Üniversitesi Açık öğretim Fakültesi (1994 – 1995) Atatürk Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi (11.06.2012) Diyabet hemşireliği temel eğitim programı (2011) Emea diabetes nurse symposium c 3-4 November (2016 ) Vienna Austria T.C. Sağlık Bakanlığı eğitici eğitmen eğitimi (2014) Ankara 28.10.2021 tarihinden itibaren Elif Dinçarslan polikliniğinde çalışmaya başladım.
Sıla Yeşilyaprak

Sıla Yeşilyaprak

Diyetisyen

Ben Diyetisyen Sıla Yeşilyaprak. Liseyi Karşıyaka Anadolu Lisesi’nde tamamlandıktan sonra 2017 yılında Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümüne başladım. 5 senelik üniversite hayatımda Ankara’da ve İzmir’de olmak üzere pek çok özel klinikte gönüllü stajlar yaptım. Aynı zamanda 2021-2022 senesinde zorunlu stajlarımdan olan Çamlıca Aile Sağlığı Merkezindeki kişilere diyabet, obezite ile ilgili beslenme eğitimleri verdim. Hacettepe Onkoloji Hastanesi, Hacettepe Erişkin Hastanesi, Hacettepe İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesinde stajlarımı tamamladım.2022 yılında Hacettepe Üniversitesi’nden şeref öğrencisi olarak mezun oldum.

SERTİFİKALAR:
X.Uluslararası Beslenme Ve Diyetetik E-Kongresi
Nutdie-2.Beslenme Ve Diyetetik Sempozyumu
Nütrisyon Timleri Dijital Buluşma Toplantısı
Bilimsel Veriler Işığında Probiyotikler Eğitimi

EĞİTİMLER:
Gut Mikrobiyata Sağlığı Ve Güncel Beslenme Yaklaşımları Semineri
Kan Parametrelerinin Ve Biyokimyasal Bulguların Yorumlanması Eğitimi
Sanıtas Sporfest-Sporcu Sağlığı
Karaciğer Yağlanması Ve İnsülin Direncinde Yeni Yaklaşımlar
Sporcularda Beslenme
Reaktif Hipoglisemili Bireylerde Beslenme Tedavisi Eğitimi
PKOS’lu Bireylerde Beslenme Ve Güncel Yaklaşımlar Eğitimi
x
Sitemizi ziyaret ettiğiniz sürece Çerez ve Kişisel Verilerin Korunmasına İlişkin Aydınlatma Metnimizi kabul etmektesiniz. Aydınlatma Metnini Oku. Anladım