Exilis Ultra 360

İletişime Geç

Dünyaca ünlü yıldızların tercihi Exilis Ultra 360 %154 kolajen artışı sağlar. 4 yıl üst üste yılın antiaging ödülünü almaktadır. Göz çevresinde FDA onaylı tek cihazdır, etkili bir toparlama sağlar. Ciltte sarkmaların toparlanmasında ,yüzeyel çizgilerin azaltılmasında ,dudak çizgilerini azaltmada, ameliyatsız yüz gençleştirmede ve boyun gençleştirme gibi durumlar için FDA onaylıdır.
.
Vücut başlıkları sayesinde selülit giderme, vücut sıkılaştırma ve karın kol bacak germe yapabilimektedir.
.
Vaginal probu ile  genital estetik imkanı verir. 8 dakikada vaginal daraltma yapar ve idrar kaçırma problemini çözer.
.
Özetle Exilis Ultra 360 dünya teknoloji patentine sahip birçok işlevi olan özel bir sistemdir ve sizler için izmirde ilk kez Polikliniğimizde hizmete girmiştir‼️

 

exis-elite-1

EXILIS ULTRA 360 nedir?

Kırışıklıklar, cilt gevşekliği ve aşırı yağ gibi farklı cilt durumlarının invazif olmayan bir tedavisini sunan tek kutuplu bir radyofrekans cihazı. BMI veya cilt tipi kısıtlamaları olmaksızın tepeden tırnağa herkes için bir çözümdür.

Exilis Saten Yüz Germe - Elif Dinçarslan Polikliniği

Tedavi Süresi Nedir?

Tedavi edilen bölgeye ve cilt durumuna bağlı olarak çoğu hasta 7 ila 10 gün arayla planlanan 2 ila 4 tedavi görür. Belirli bir bölgenin her tedavisi genellikle 4 ila 30 dakika sürer.

Lenf Drenajı Lenf Drenajı

Lenf Drenajı Lenf Drenajı

İşlem Sırasında Acı Hissedecek miyim?

Çoğu hasta, terapinin hissini ağrısız, sıcak taş masajı ile karşılaştırılabilir olarak tanımlar. İşlem sırasında uzanıp rahatlayabilirsiniz.

Sonuçlarını Ne Kadar Sürede Alabilirim?

Bazı hastalar, bir tedaviden sonra görünür sonuçlar bildirir. Sonuçlar genellikle önümüzdeki birkaç ay içinde iyileşmeye devam edecektir.

Exilis Ultra 360 Elif Dinçarslan Polikliniği

x
Sitemizi ziyaret ettiğiniz sürece Çerez ve Kişisel Verilerin Korunmasına İlişkin Aydınlatma Metnimizi kabul etmektesiniz. Aydınlatma Metnini Oku. Anladım