H100 Gençlik Aşısı

İletişime Geç

H100 Aşısı Nedir?

H100 aşısı, deforme olmuş, sarkmış, nemini kaybetmiş, kırışıklık olmuş, zarar görmüş ciltlerin nem tutma kapasitesini artırır. Nem kapasitesini artırarak cildin ilerleyen yaşlarda sentezleyemediği mineral, peptit, aminoasit, vitamin gibi yapı taşlarını dışarıdan cildin altına hazır olarak vermektedir. Böylece H-100 aşısı, cildin gerekli olan bütün ihtiyaçlarını gidererek elastik, canlı ve genç bir görünüm elde etmesine yardımcı olur.  İnsanın en değerli kıyafeti cildidir. Bayanlar, güzelliklerine çok fazla önem vermektedir. Bunun için en şık kıyafetleri seçmeye, kendini daha güzel gösterecek makyajı yapmaya özen gösterir. En şık kıyafetleri, en yakışan makyajı gösterecek olan insanın cildidir. Cildi bebek gibi olmayanların kusurlarını örtmesi biraz daha zor olmaktadır. Bundan dolayı kadınıyla erkeğiyle herkes cildini daha genç, sağlıklı ve canlı gösterecek medikal estetik ürünleri kullanmaya başladı.

Son zamanların en trend medikal estetik tedavi ürünlerinden biri olan H-100 aşısı, cilt gençleştirme kokteylleri içinde en yeni ve en başarılı ürün olmuştur. Cildin canlı ve genç görünebilmesi için ihtiyacı olan yapı taşlarının ona verilmesi lazımdır. Günlük hayatın koşturması içinde genellikle yapılması gereken bakımlar unutulmakta veya ihmal edilmektedir. Unutmayı ve ihmalin zararlarını en aza indirgemek için H-100 aşısını kullanmak en doğru adım olacaktır. H-100 aşısının başarı sırrı içeriğinde yüksek oranda bulunan hyalüronik asittir.  Hyalüronik asit ile birlikte cildin ihtiyacı olan anti-oksidanlardan mannitolu da içerdiği için başarılı sonuçlar elde edilmektedir.

Günümüzde çok sayıda gençleştirme tedavisi bulunmaktadır. Diğer gençleştirme tedavilerinden H-100 aşısını ayıran en önemli özelli içerdiği hyalüronik asit ve mannitoldur. Hyalüronik asidin cilt dokularının normal ömrünün uzamasını sağlayan mannitolun, aynı zamanda ödem sökücü etkisi vardır. Hyalüronik asit ve mannitolun yanında cildin ihyacı olan vitamin, Peptit, minareler, aminoasitler gibi diğer yapı taşları da H-100 aşısının içeriğinde kokteyl olarak bulunmaktadır.

 

Cilt zaman içerisinde kolajen kaybına da uğrar. Aşırı kolajen kaybına uğrayan cilt sarkar ve gevşer. H-100 cilde enjeksiyon yoluyla verildiğinde cildin nemli ve parlak görünmesini sağlar. Aynı zamanda yeni kolajen üretimini de tetikler. H-100 aşısı; cildi tedavi ettiği ve yaşlanma belirtilerini azalttığı için; Gençlik Aşısı olarak da adlandırılır. H-100 aşısının bilinen bir yan etkisi yoktur. Uygulamadan sonra hafif morarma, şişlik ve kızarıklık oluşabilir. Uygulama kişinin günlük hayatını etkilemez.

H-100 Gençlik Aşısı Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

 • Yüz bölgesi,

 • Boyun ve gıdı bölgesi ,

 • Dekolte bölgesi,

 • Eller

H-100 Aşısı Kaç Seans Uygulanır?

H-100 aşısı kişinin nem ve elastikiyet kaybına göre 12 ayda 1 maksimum 4 seans olarak uygulanabilir.

 • Mimik çizgileri ve ince kırışıklıkların açılmasında etkilidir,

 • Cildi nemlendirir ve parlak görünmesini sağlar,

 • Cildi sıkılaştırır ve sarkmaları düzeltmeye yardımcıdır,

 • Hücre yenilenmesini tetikler.

H-100 Gençlik Aşısının İçeriği Nedir?

H-100 aşısı Hyaluronik Asit; mineraller, amino asitler, mannitol, pro collagen peptide, hexapeptide-8, pentapeptide-18, DMAE, Organic Silica, Vitamin (B1-B6) içerir.

Her bileşenin görevleri vardır.

 • Hyaluronik Asit: Ciltte su tutarak derideki nem oranın artmasını sağlar. Böylelikle cilt dokularında iyileşme ve sıkılaşma meydana gelir.

 • Mineraller: Deriyi ve cildi yeniden yapılandırır ve besler.

 • Amino Asitler: Deride hücre yenilenmesini sağlar.

 • Mannitol %5: Bilinen en güçlü antioksidanlar arasında yer alır. Ciltte yüksek oranda nem tutar ve nem kapasitesini arttırır. Hızlı bir şekilde kırışıklıkları açma özelliği vardır. Hyaluronik asitin fonksiyonlarına destek olarak etkisini ve kalıcılığını arttırır.

 • Pro Collagen Peptide: Kolajen cilt için çok önemli bir büyüme faktörüdür. Cildin elastikiyetini sağlar. Pro Collagen Peptide, cilt kırışıklıklarının açılmasında ve cildin sıkılaşmasında önemli rol oynar. Cilt üzerinde doğal dolgu efekti oluşturur.

 • Hexapeptide-8: Önemli bir büyüme faktörüdür. Yüzdeki mimik çizgilerinin ve kırışıklıkların pürüzsüz hale gelmesini sağlar.

 • Pentapeptide-18: Kasların kasılmasını yavaşlatarak kırışık oluşmasını yavaşlatır. Aynı zamanda kırışıklıkları açma özelliği de vardır.

 • DMAE: Ciltte maksimum düzeyde sıkılaşma ve gerilme sağlar. Deri altındaki kas dokusunu destekler ve sarkmaları azaltarak gergin bir görünüm sağlar. Güçlü bir Anti-oksidandır.

 • Organic Silica: Kolajen ve elastik fibrillerin artışını sağlar. Aynı zamanda deri tonusunun düzelmesine önemli rol oynar.

 • Vitamin (B1-B6): Yüksek oranda antioksidan etkileri olan vitaminlerdir.

x
Sitemizi ziyaret ettiğiniz sürece Çerez ve Kişisel Verilerin Korunmasına İlişkin Aydınlatma Metnimizi kabul etmektesiniz. Aydınlatma Metnini Oku. Anladım