Pumpkin Peel

İletişime Geç

PUMPKİN PEEL(cinderrella bakımı)

Pumpkin peeling, bal kabağı peelinği diğer adıyla cınderrella bakımı.. A vitamini türevlerinden oluşan organik balkabağı peelingi …

Pumpkini diğer peelinglerden ayıran en büyük özellik çok hassas ve hasar almış ciltlerde de kolaylıkla kullanılabilmesidir.


Pumpkin bu nokta da müthiş bir farklılık ve kolaylık sağlamakta..Hassas ciltlerde,güneşten hasar görmüş ciltlerde,akneli ciltlerde rahatlıkla kullanıla bilmektedir.

Pumpkin peeling içinde ki A vitamini antioksidan fonksiyonuyla hücreleri hastalıklara karşı korur, yaşlanma sürecini yavaşlatır. A vitamini eksikliğinde bağışıklık sistemi zayıflar, vücut direnci azalır, deri pullanması ve akne gibi sorunlar ortaya çıkar. Retinol adı verilen A vitamini bileşenleri cilde doğrudan uygulanarak akne, kırışıklık veya güneşe fazla maruz kalmaktan oluşabilen cilt sorunlarını ortadan kaldırır.

Uzun yıllar yapılan bilimsel araştırmalar sonucu, A vitaminin yaşlanma belirtilerini azaltmadaki başarısı tıbbi otoritelerce kabul edilmiştir.

• A vitamini cildin oluşumu ve gelişimi için önemli rol oynar.
Çok kuru ve hassas ciltlere vitamin A cildin pullaşma prosedürüne etki yapar. Kış egzaması denilen burun üstü, kaş çevresi, bölgesinde oluşan kuruluğu kısa zamanda giderir.
Vitamin A komedon oluşumuna karşı etki yapar yağ fonksiyonlarını dengeler.
Atrofi olgun ciltlerde sertleşmiş ve elastikiyetini kaybetmiş cilt dokusunu yumuşatır.
Vitamin A cildin doğal kolejen üretimini destekler.
Özellikle A vitamini cildin gençleştirici , cilt kırışıklığı ve lekelerini yok edici özelliğe sahiptir.
Mehtap Gürbüz Güzellik salonunda uzmanınız önce cilt analizi yapar cildinize uygun bakım ve kür bakımına karar verir. PUMPKİN PEEL çok özel bir bakımdır. Pek çok sorunun çözümünde kullanılan bir uygulamadır.

Pumpkin peel; içerisinde bulunan A vitamini, amino asitler,enzimler ve alfa hidroksin asit açısından oldukça zengin olan bal kabağı bakımı ;

. Cildinizin en üst katmanını ölü hücrelerden arındırır

. Lekelerde etkili rol oynar

. Akne problemlerinizi ortadan kaldırır

. Ciltteki kuruluğa karşı hücre yenilenmesi sağlar

. Cildinizdeki kırışıklıkları azaltır

. Cildinize pamuksu bir yumuşaklık verir.

Pumpkin peel kendisi tek başına kür olarak uygulanacağı gibi, başka kür bakımları ile kombine uygulanabilir bir bakımdır.Ev bakımıyla devamlılığı sağlanmalıdır.

x
Sitemizi ziyaret ettiğiniz sürece Çerez ve Kişisel Verilerin Korunmasına İlişkin Aydınlatma Metnimizi kabul etmektesiniz. Aydınlatma Metnini Oku. Anladım