ThermoVein

İletişime Geç

ThermaVein Nedir ?

ThermaVein, küçük ama çekici olmayan yüz damarlarını tedavi etmek için invazif olmayan bir yaklaşımdır. Ayrıca, bu damarları örümcek venler, dişli kaviteleri, rozase, örümcek naevesi veya vasküler lekeler olarak da adlandırabilirsiniz. ThermaVein, istenmeyen yüz damarlarını derinin yüzeyi boyunca bir mikro patlama akımı ile tedavi eder. Termokoagülasyon ven duvarlarının çökmesine ve sızdırmasına neden olur ve damarlar anında ortadan kalkar.

Thermavein, ısı enerjisini IPL ile aynı şekilde kullansa da, 0.3 mm'lik bir iğne kullanarak işleme alanına hassas bir mikrodalga akımı gönderir ve böylece damar çevreleyen dokuyu etkilemeden damarın kapanmasına neden olur, bu da yan etkilerin çok az olduğu anlamına gelir . Thermavein, steril, tek kullanımlık, ince bir iğne probu (0.3mm) kullanarak tedavi alanına 0.2 saniyeden az bir süre mikrodalga akımı sağlar.

x
Sitemizi ziyaret ettiğiniz sürece Çerez ve Kişisel Verilerin Korunmasına İlişkin Aydınlatma Metnimizi kabul etmektesiniz. Aydınlatma Metnini Oku. Anladım