Vanquish Me

İletişime Geç

 

Vanquish Me kişiye temas etmeden , sadece uygulama yapılacak alandaki yağa odaklanıp, bölgedeki fazla yağları Selektif Radyo Frekans teknoljisi ile parçalayıp, sıvı hale getirebilen üstün başarıya sahip FDA onaylı , konforlu bir bölgesel incelme cihazıdır.

Yaza hazır olmak için hemen bizimle iletişime geçin.
Vanquish Me - Elif Dinçarslan Polikliniği

 

Vanquish Me

VANQUISH ME nedir?

VANQUISH ME, non-invaziv yağ hücresi bozulması için ikinci nesil temassız teknolojidir. Endüstrideki en geniş tedavi alanıyla, hepsi rakipsiz hasta konforu ve güvenliği ile tek seansta yan tarafa tedavi eder.

Tedavi Süresi Nedir?

Sağlayıcınız sizin için bir tedavi planı hazırlayacaktır. Çoğu hasta 1 hafta arayla planlanan 4 tedaviye tabi tutulur. Her terapi seansı yaklaşık 30-45 dakika sürer.

Vanquish Me

İşlem Sırasında Acı Hissedecek miyim?

Konfor, diğer şekillendirme terapilerine kıyasla BTL VANQUISH ME'nin ana avantajıdır. Tipik olarak hissedeceğiniz tek şey, tedavi edilen bölgede tedaviden sonra birkaç saat sürebilen sıcak bir his olacaktır. Tedavi yatar pozisyonda yapılır, böylece işlem sırasında kolayca rahatlayabilirsiniz.

Tedavi Öncesi / Sonrası Hazırlık Var mı?

Prosedürün tamamı non-invaziv, temassızdır ve iyileşme süresi gerektirmez. Öğle tatilinizde rahatlıkla tedavi alabilir, günlük aktivitelerinize hemen dönebilirsiniz.

Sonuçlarını Ne Kadar Sürede Alabilirim?

Birçok hasta, vücutları bozulmuş yağ hücrelerini doğal olarak ortadan kaldırmaya başladığında, ilk tedaviden 2-3 hafta sonra değişiklikleri bildirir. Optimal sonuçlar genellikle birkaç ay sonra görülebilir.

x
Sitemizi ziyaret ettiğiniz sürece Çerez ve Kişisel Verilerin Korunmasına İlişkin Aydınlatma Metnimizi kabul etmektesiniz. Aydınlatma Metnini Oku. Anladım