Venus Freeze

İletişime Geç

Venus Freeze ile Cilt Gençleştirme

Venus FREEZE® uygulaması selülit tedavi edici, cilt sıkılaştırıcı ve kırışıklıkların görünümünü hafifletici ve çevresel daraltıcı etkiler oluşturur. Venüs Freeze karın, baldır, kalça, kollar, boyun ve yüz dahil vücut ve yüz bölgelerinde uygulama olarak güvenli, hoş, ağrısız ve sızısız bir deneyim sağlar.

Venus FREEZE® daha sıkı bir cilt,kırışıklıklarda azalma,daha dolgun,canlı ve genç bir görünüm,selülitlerde ? ve daha şekilli bir vücut görüntüsüne ihtiyaç duyan her yaş grubu için uygundur.

Venus FREEZE® nedir?

Venus FREEZE® uygulamaları, herhangi bir yanığa neden olmaksızın cildi içeriden dışarıya doğru kararlı ve eş benzer ısıtan Venus Freeze, Manyetik akım , Radyo frekans  sistemlerini kullanır. Kolajen liflerinin ısıtılması olağanüstü sonuçlar kazandıran cilt sıkılaşması ile sonuçlanır.

Venus FREEZE® invasif olmayan estetik bir uygulama olup çevresel daraltma sağlarken aynı zamanda selüliti ve yağı azaltır, cildi sıkılaştırır ve kırışıklıkları inceltir.

Venus FREEZE® Uygulama süresi Nedir?

Yüz boyun uygulamaları yaklaşık 40-45 dakikadır.

Vücut uygulamalarında bölgeye göre değişiklik göstermekle beraber ortalama 30-90 dakika arasında değişmektedir. yazılacak

Venus FREEZE® Nasıl Çalışır?

Venus FREEZE® , Radyo Frekans ve Manyetik alan teknolojileri ile birlikte ihtiva eden FDA ONAYLI bir cihaz olup güvenli ve etkili bir uygulamaya olanağı sağlar.

x
Sitemizi ziyaret ettiğiniz sürece Çerez ve Kişisel Verilerin Korunmasına İlişkin Aydınlatma Metnimizi kabul etmektesiniz. Aydınlatma Metnini Oku. Anladım